יום שלישי, 26 בדצמבר 2017

איפור קבוע מיקרובליידינג

מיקרובליידינג (Microblading)

מיקרובלידיינג השיטה שטורפת את הקלפים ופורצת דרך בתחום שיטת השערה. טכניקת זו משלבת למעשהמספר להבים המחוברים יחדיו בטכניקה ייחודית, המכשיר איננו מחובר למקור אנרגיה כמו חשמל או סוללות על כן,  (נייח) לחלוטין השיטה משכללת את שיטת השערה שכן המכשיר איננו מייצר ויברציות, אומן מנוסה עם יד וניסיון מסוגל להגיע באמצעותו לדבר הכי קרוב למראה של שערה טבעית.

מיקרובליידינג

מיקרובלידיינג טכניקה ייחודית להחדרת פיגמנט של צבע לתוך העור (שכבת האפידרמיס) , בפועל אנו יוצרים חתכים זהירים בעור וטובלים את קצה המכשיר בפיגמנט אשר ממלא את החתכים הזעירים בצבע.
ניתן להשיג אצלנו את כל הפיגמנטים (צבעים) אשר מותאמים בהתאמה אישית לכל לקוחה באופן ספציפי (ההחלמה לרוב מיידית והלקוחה נראת עם תוצאה כמעט מושלמת  כבר בסיום הטיפול הראשון.

חשוב ביותר

שיטת השערה לרבות מיקרובליידינג היא לא מוצר שרוכשים בחנות אלא טכניקה המבוצעת בידי אומן!! ככל שהאומן כישרוני התנסה בתחום יותר (ותפס יד) דבר שקורה לרוב אחרי שנים… רק אז ניתן לצפות לתוצאות הקרובות למושלמות.

טיפ

בשוק מסתובבים יצרנים רבים של פיגמנטים (צבעים) רובם זולים ומיוצרים בעיקר בסין ללא פיקוח ועלולים  לגרום נזק לגבה ולפנים. פיגמנט זול מכיל מתכות (מינרלים)  בפועל רוב בתי העסק מעדיפים להשתמש פיגמנטים זולים משיקולים כלכליים.
פיגמנט זול הוא פיגמנט אשר לרוב משנה את צבעו לאחר הטמעתו בשכבת האפידרמיס.
(לרוב משתנה לירוק או אדום בהתאם למינרל ממנו הוא מורכב (מתכת).
על כן בקשי לראות כי משתמשים בצבעים המקוריים בלבד הנקיים ממתכות. Free iron oxide.

נושאים קרובים


איפור קבוע בשיטת השערה

שיטת השערה היא טכניקה לעיצוב קבוע של גבות בעזרת מכשור לאיפור קבוע, נקראת גם 'מיקרו פיגמנטציה'. ברמה הטכנית אנחנו מחדירים פיגמנט של צבע לשכבת האפידרמיס בין שערות הגבה בצורה טבעית. השערות המצוירות ממוקמות בהתאם לנטיית הצמיחה הטבעית של השערה.

תוצאות השימוש באיפור קבוע בשיטת השערה הינן גבוהות מאוד.
נוצר שילוב ייחודי של מראה אותנטי המשווה לגבה חזות טבעית יחד עם שערות מצוירות באופן טבעי ובצורה עדינה.
בעת ובעונה אחת. זאת ועוד, תוצאות האיפור הקבוע בשיטת השערה עמידות בפני מים, סבון ושאר חומרים.
הן עתידות להישאר במקומן מספר שנים בהתאם לסוג העור (לדוגמא – עור יבש פולט את הפיגמנטים לאט יותר מעור שמן).

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה

איפור קבוע קו אייליינר

אחד המרכיבים המשמעותיים והדומיננטיים ביותר באיפור הפנים, הוא הדגשת העיניים באמצעות איפור קבוע לקו אייליינר. שרטוט יסודי ודייקני מדגיש א...